орги

Нічний марафон з Дніпра до Мюнхену доведе

У ніч з 13 на 14 серпня у Дніпрі стартує нічний напівмарафон DneprNight 2016.

орги
«Раніше у напівмарафоні брали участь близько 250 бігунів, цього року очікуємо близько 400, вже зареєструвалось близько 350 учасників. Найстаршому з них 64 роки», – сказав начальник управління спорту департаменту гуманітарної політики міськради  Олександр Осипов.

У напівмарафоні візьмуть участь як професійні спортсмени, так і любителі. Забіг стартує о 00.00. Початок дистанції – Фестивальний причал. За порядком під час спортивної події пильнуватимуть 20 екіпажів поліції та 50 співробітників муніципальної гвардії. На маршруті чергуватиме також швидка.
За словами організатора бігового клубу «DneprRun» Анатолія Курячого,  всі бажаючі зможуть подолати різні дистанції: 21, 10 та 3 кілометри. Участь у напівмарафоні платна.

«Забіг на 3 кілометри коштує 100 грн, на 10 – 150 грн, а на 21 – 200 грн. Переможець нічного забігу отримає 1,5 тис грн. Той, хот прийде до фінішу другим, здобуде тисячу грн. Приз за третє місце складає – 500 гривень», – сказав Анатолій Курячий.

мараф

Серед всіх учасників напівмарафону розіграють поїздку на October fest у Мюнхені. Крім того, кожен учасник отримає стартовий пакет, у якому будуть напої та корисна їжа для спортсменів.
Організатори запросили дніпрян приходити вболівати за учасників  напівмарафону DneprNight 2016.

З 21.00 на Фестивальному причалі розпочнеться розважальна програма з концертами та файер-шоу.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *