амброзия

У Дніпрі немає програми боротьби з амброзією (коментар)

Найближчим часом на дніпровців чекає загострення полінозу. Якщо вас турбує свербіж у носі, нежить, чхання тощо, це може бути проявом алергічної реакції. У кінці серпня починає квітнути кукурудза, соняшник та амброзія. Пилок цих рослин викликає алергію. Як зазначають лікарі, до проявів полінозу слід ставитися серйозно, адже недбалість може призвести до вельми негативних наслідків. Сезон алергій починається наприкінці серпня, а закінчується у кінці вересня. Наразі представники міської влади не розробили план боротьби з амброзією, однак обіцяють зайнятися цим у наступному році.

Євгенія Дитятковська, головний алерголог міста Дніпро та Дніпропетровської області

“Всем пациентам надо обращаться к аллергологу. У нас в городе достаточное количество аллергологов и уровень аллергологии в стране сегодня соответствует европейскому. Лечение делится на 2 этапа. Это — главное — предсезонное лечение. Именно специфическая иммунотерапия — это единственный вид лечения, позволяющий воздействовать на механизм заболевания”.

Павло Головаха, начальник управління навколишнього середовища департаменту міськради

“У цьому році ніякого фінансування по програмі, власне кажучи, немає. Ми пройдемо знову етап створення карантинної мапи. Будемо проходити етап розробки методу. І тоді, вже коли ми будемо знати обсяги робіт і метод, вартість цього методу, відповідно будемо вносити до програми вже якісь цифри”.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *