тарас

У Дніпрі поховали сержанта 93 бригади Тараса Кириченка (відео)

93-тя бригада прощається з побратимами. Шостого серпня троє хлопців загинули у зоні АТО. Натрапили на розтяжку, підірвалися на міні. Двоє померли одразу, третього — не довезли до шпиталю.  Кожного поховають на батьківщині. Тіло Дмитра Демуренка напередодні забрав батько – родина мешкає на Донеччині.   З молодшим сержантом Кириченком прощаються у Дніпрі. Тарас Кириченко потрапив до АТО під час четвертої хвилі мобілізації, прийшов добровольно. А коли скінчив службу, записався у контрактну армію. Не міг кинути побратимів. З липня минулого року він, сержант, прийняв командування взводом у легендарній 9-й роті. Тепер чоловік знайшов останній притулок на Краснопільскому кладовищі.

 

 Ігор Ушаков, бойовий побратим загиблого:Тарас грамотный, большой души человек был. Ребята его очень любили и уважали. Был авторитетный командир, несмотря на то, что сержант и не учился на офицера, но воевал и служил достойнее, чем многие, получившие образование».

«Степанівна», волонтерка-медик: “Він міг уже бути дома, він вже був демобілізованний, але він всякими правдами і неправдами за своїм станом здоров*я, але він повернувся, повернувся захищати нас всіх, свою родину, вас, всіх, хто тут живуть. Він прийшов і він мав жити – сталося так”.

Тарас Кириченко загинув 6 серпня разом з Євгеном Садовничим і Дмитром Демуренком. Усі троє мали чималий бойовий досвід, усі – контрактники.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *