скауты

Наші у Бразилії: українські скаутки повернулися з двотижневої поїздки (коментар)

Після двотижневої поїздки до Бразилії Валерія із Дніпра та Марія із Миколаєва повернулися додому ділитися враженнями. Разом із собою з-за океану у гості до України дівчата привезли координатора проекту у Бразилії Оскара Палмквіста.

Оскар Палмквіст — головний координатор проекту від «Асоціації скаутів Бразилії»

“Одна із причин, чому ми обрали саме Україну для проекту і український конфлікт. Дехто може запитати чому не Сирія чи Африка? Мало хто знає, що українська діаспора в Бразилії зараз нараховує близько півмільйона українців. Таким чином ми хочемо як виховати наших громадян, так і зблизитися із українскою діаспорою, співпрацювати із нею і допомогти Україні. На даний момент наша мета до кінця цого місяця досягнути числа 1000 дітей із зони конфлікту, яким ми хочемо допомогти. Ми розуміємо, це небагато по зрівнянню із тим скільки таких дітей по всій країні. Але це та допомога, яку ми можемо і хочемо вам надати”.)

Не можна не помітити рівну поставу та акуратно зібране волосся у косу, на шиї – краватки національних прапорів двох країн. Вражень у дівчат аж так багато, що важко зупинитися, а для подарунків, що вони отримали під час подорожі, довелося брати додаткове багажне місце.

Валерія Гавриленко — учасниця проекту “Скаути для України”

 Ежедневно у нас была большая программа, которая была рассчитана с самого утра до самого вечера, у нас даже не хватало времени для сна, потому что у нас было сколько емоций. Также мы посетили два чуда света это водопады Игуасу и статую Иисуса Христа в Рио-де-Жанейро. Ми летали по Бразилии побывали в больше чем десяти городах.Также мы ездили машиной заезжали в разные поселки, где проживает украинская диаспора, знакомились больше с бразильскими традициями. Еще у нас было три дня, когда мы жили в бразильских семьях, мы полностью наполнились тем, как и чем дышат бразильцы”.

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *