покебол

“Кулю бажань” у Дніпрі спробували перетворити на покебол (фото, коментар)

 

Патрульна поліція Дніпра затримала двох молодих людей, які “творчо” парцювали над так званою “кулею бажань”, що на Фестивальному причалі набережної Дніпра. Судячи по огбрисам малюнка, що його наносили на поверхню кулі фарбою з балончиків, вуличні художники збирался перетворити скляний об`єкт на покебол (Poké Ball) – річ для відловлювання та збереження “кишенькових монстрів” ( за мотивами дуже популярної нині інтерактивної гри). Патрульні склали протокол, а вандалів разом з балочниками фарби передали у Соборний райвідділ

 

Постійні зазіхання на первісний вигляд і цілісність кулі наводять на думку: а чи все гаразд із місцем, де її встановили? Чи нема, бува, для неї  якихось містичних або енергетичних перешкод ?

Астрописхолог і біоенерготерапевт Анжела Цикало запевняє: з місцем – усе гаразд. Проблема в людях. А куля – це добре.

Більш докладно про висновки астропсихолога – дивіться у новинах 9 каналу наприкінці серпня.

Анжела Цікало – астропсихолог, біоенерготерапевт:
Сама куля – це сфера. Сфера, яка спрямована на об’єднання, на цілісність. І, коли розбивається, то руйнується цілісність, об’єднання людей. І зараз, коли його знову встановлюють і з ним знову відбуваються якісь труднощі.  Я би звернула увагу на енергетику в місті. Це підказка, на що звернути увагу людям.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *