афиша

У Дніпро повертається джаз: фестиваль “Джаз на Дніпрі” відродиться на день міста у 2016 році (коментар)

 

10-11 вересня в рамках програми Бориса Філатова «Культурна столиця» у місті пройде міжнародний фестиваль «Джаз на Дніпрі». Вперше він відбувся у 1968 році,  востаннє до цього – у 2001 році.

Дата фестивалю припадає на святкування дня міста. Захід відбуватиметься на трьох майданчиках: на Монастирському острові, в парку Глоби та культурно-діловому центрі «Менора». Два дні по 5 годин open air. У рамках фестивалю плануються майтер-класи для музикантів-початківців Дніпра від легендарних джазменів світу.

Серед учасників які дали згоду на участь у фестивалі “Джаз на Дніпрі”, Сайрус Честнат (США), Рік Маргітца (США), Пол Болленбек (США), Венсан Буржекс (Франція), Денісс Пашкевич (Латвія), Олів’є Кер Оріо (Франція), Рікард Мальмстен (Швеція), Танель Рубен (Естонія), Валерій Шериця (Білорусь), Майкл Мвенсо (США), група The Shakes (США). Україну на фестивалі представлятимуть квінтет Дмитра (Bobeen) Александрова, група «Кредо»,  Джамала тощо. Приїдуть також відому вихідці з Дніпра Андрій Кондаков, Ірина Роділес, Віктор Двоскін, Віктор Релін. Організатори також запросили легендарного музикознавця Володимира Фейєртага – йому зараз 84 роки, і він, мабуть, найкращий знавець історії джазу на теренах колишього СРСР.

афиша

менора

 

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *