надз

Надземний перехід на Слобожанському був популістскьим проектом, – Михайло Лисенко

IMG_0356

 

– Те, як зараз працює надземний перехід на Слобожанському проспекті – це не нормально, – сказав заступник мера Михайло Лисенко. – Ми це розуміємо і намагаємося щось зробити. Він із самого початку був популістським проектом Олександра Вілкула та Партії Регіонів

Михайло Лисенко зауважив: усім відомо, наскільки небезпечним є перейти Слобожанський проспект (раніше – ім.газ. “Правда”):  офіційно зафіксована кількість загиблих на цій дорозі – 300 людей.

Він також докладно розповів, як нині функціонує надземний перехід:

  • У переході постійно присутній черговий у якого на руці – пейджер. Коли внизу людина з обмеженими фізичними можливостями або матуся з коляскою натискають на кнопку виклику, у нього на пейджері відбувається виклик, і він бачить, з якого боку його викликають. Якщо це інвалід,  черговий допомагає йому зафіксувати коляску на підйомнику (“на цьому незрозумілому пристрої”, сказав  Михайло Лисенко). Якщо це мама з малим, то вона бере дитину на руки, а черговий піднімає коляску.

– Я не буду розповідати, що це добре, чесно кажучи, це абсурд. Тож ми замовили додатковий проект на те, щоб втсановити  два ліфтові підйомники обабіч проспекту.Скільки  це буде коштувати – я вам зараз не скажу, розрахунків ще не робили. Але це не будуть найдорожчі ліфти із нині існуючих. Все буде адекватно, ціна і якість, – сказав заступник міського голови.

Точний термін впровадження проекту пан Михайло не назвав. Ясно тільки, що це буде у 2017 році.

 

Напишіть відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *